1 / 8
Se prodava stan vo Skopje Sever od 60m2
47.500 €
Цената е фиксна
14.07.2022 14:20

Чаир / Скопје

Број на соби:

2

Квадратура:

60 m²

Греење:

Струја

Спрат:

5 кат

Тип на станот:

Во Зграда

Состојба:

Реновиран

Опрема:

Наместен

Лифт:

Не

Број на балкони:

1 Балкон

Број на бањи:

1

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

1 Паркинг

Ориентација:

Југ

ш.Џ053 - Се продава стан во Скопје Север од 60м2.
Станот располага со дневна, кујна со трпезарија, 1 спална, 1 тераса и подрум.
Станот е комплетно реновиран.
Станот е на 5-ти спрат ( последен ) и е без лифт - зградата е со кров.
✅ Цена 47 500 евра
☎️ Контакт: 075306675 Џејљан ☎️

Категорија: Недвижности / Станови

Се продава од: Претпријатие

Euro Home Real Estate
Мирче Мацан бр.26
Потврден огласувач
075446654
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам