PRODAVAM PING PONG MASA
8.000 МКД
Цената е фиксна
29.06.2022 12:47

Тетово / Тетово

SE PRODAVA PING PONG MASA.
- MASATA E SO ORIGINALNI DIMENZII
- LESNO SE SKLOPUVA I NE ZAFAKJA MNOGU PROSTOR
- MASATA E MNOGU MALU KORISTENA
- ZA POVEKJE INFORMACII INBOX

***CENA: 8000***

Категорија: Спортска опрема и активности / Игри и Забава спортови / Останато

Се продава од:

Aleksandar
Потврден огласувач
078802327
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам