1 / 7
Mercedes 814 Slep
6.500 €
13.08.2022 11:42

Гази Баба / Скопје

Prodavam mercedes 814 vo odlicna sostojba
Registriran
6 novi gumi
Nova makara
Motor perfekten gram ulje ne trosi
Se vozi so c kategorija
Registriran na 4,3 tona nosivost
071336540
Moze zamena

Категорија: Моторни Возила / Камиони

Се продава од:

Darko
Потврден огласувач
071336540
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам