1 / 2
Iphone 12 Mini GONI
420 €
Цената е фиксна
29.06.2022 13:29

Битола / Битола

Марка:

Apple ( iPhone)

Модел:

12 Mini

Боја:

Blue

Интерна меморија:

64 GB

РАМ меморија:

4 GB

Големина на екранот:

5 - 5,4" инчи

90% battery health

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Мобилни телефони

Се продава од:

GONI MOBILE
Vienska 22
Потврден огласувач
076528747
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам