1 / 8
Hamachi Caesar 200cc
1.600 €
29.06.2022 13:32

Скопје Центар / Скопје

Марка:

Останати марки

Вид:

Скутер

Година:

2020

Модел:

Hamachi 200cc

Hamachi Caesar 200cc so 4300km
Sacuvan i redovno servisiran
1600 evra
Za povise informacii slobodno javetese

Категорија: Моторни Возила / Мотори (над 50 cc)

Се продава од:

Mirza
Потврден огласувач
070620558
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам