1 / 1
Ryzen 5 3600X
7.500 МКД
Цената е фиксна
13.07.2022 16:35

Карпош / Скопје

Се продаваат процесори Ryzen 5 3600X со нов сток кулер.

Категорија: Компјутери / Делови за Компјутери и додатоци / Процесори / Кулери

Се продава од:

Insomnia
Orce Nikolov 158
Потврден огласувач
070350026
Испрати Е-маил до огласувачот

Нови куќишта Cooler Master

4200 МКД

Gaming PC Ryzen 5 3500 / 16GB / RX580 / 500GB NVMe

32000 МКД

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам