1 / 2
Landrover freelender 1.8 benzin/plin za delovi
1.600 €
31.07.2022 20:28

Охрид / Охрид

Марка:

LandRover

Модел:

Freelander

Година:

1998

Гориво:

Бензин / Плин

Километри:

200000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Теренци - SUV

Боја:

Црна

Регистрација:

Странска

Регистрирана до:

01.2022

Сила на моторот:

88 kw / 120 ks

Kласа на емисија:

Еуро 2

Celosen kompleten moze i bez bandazi so korekcija na cenata

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

------
Потврден огласувач
079268145
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам