1 / 4
Gumi 205 55 16
2.500 МКД
17.07.2022 11:53

Гостивар / Гостивар

Тип на гуми:

Летни Гуми

Ширина:

205

Висина:

55

Дијаметар:

16

letni gumi 205 55 16 4 komada viking
br. za kontakt 071 305 848

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Гуми и Бандажи / Гуми

Се продава од:

igor
Потврден огласувач
071305848
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам