1 / 12
Se prodava jeep grand cherokee 4.7 V8
10.000 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Денес 07:41

Охрид / Охрид

Марка:

Jeep

Модел:

Grand Cherokee

Година:

2000

Гориво:

Бензин / Плин

Километри:

160000

Менувач:

Автоматски

Каросерија:

Теренци - SUV

Боја:

Златна

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

08.2023

Сила на моторот:

162 kw / 220 ks

Kласа на емисија:

Еуро 5

Se prodava Jeep Grand cherokee 4.7 V8. Benzin-Plin so original 166000 km. Full oprema, novi gumi, redovno servisiran, bez mana. Donesen od Kanada, garaziran. Kako nov!!

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

z.s
Потврден огласувач
070327835
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам