1 / 3
Cajnik/ Чајник
900 МКД
02.10.2022 20:15

Кисела Вода / Скопје

Продавам иноксен чајник, многу квалитетен и малку користен во супер состојба.
Цена: 900 ден.
Контакт тел: 070 215012

Категорија: Дом и Градина / Садови и прибор / Термоси и Бокали

Се продава од:

SSS
Потврден огласувач
070 000000
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам