1 / 10
Стан во Џевахир
400 €
12.08.2022 10:02

Битола / Битола

Состојба на предмет
Нов

Број на соби:

2

Квадратура:

52 m²

Греење:

Централно

Спрат:

>15 кат

Тип на станот:

Во Зграда

Состојба:

Нов

Опрема:

Наместен

Лифт:

Да

Година на градба:

2018

Година на реновирање:

2021

Број на балкони:

1 Балкон

Број на бањи:

1

Подрум:

Не

Број на паркинг/гаража:

1 Паркинг

Ориентација:

Југозапад

Адреса:

Булевар Србија

Се издава нов, луксузно уреден стан во Cevahir Sky City во блок А на 23 кат со централна климатизација

Категорија: Недвижности / Станови

Се изнајмува од:

Snezana
Потврден огласувач
075354700
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам