1 / 12
Mercedes c220cdi avtomatic redizajn clasic,fabrika.
4.650 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

03.08.2022 12:53

Гостивар / Гостивар

Марка:

Mercedes-Benz

Модел:

C 220

Година:

2005

Гориво:

Дизел

Километри:

250000

Менувач:

Автоматски

Каросерија:

Каравани

Боја:

Сива

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

11.2022

Сила на моторот:

110 kw / 150 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

Mercedes c220 cdi avtomatic clasic model redizajn 2005god vo odlicna sostojba servisiran komplet so servisna kniska 4 novi letni gumi al felgi 4 novi zimski so bandasi i orginal ratkapni 2 kluca ..kolata e sacuvana maximum...bez denar vlog full oprema i sfe si funksionira....pre 5 god donesen od germanija
............moze i zamena..........so vasa doplata..
Ili za sharan alhambra zafira galaxy s maxКатегорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава / Можна е замена од:

XXX
Потврден огласувач
071837838
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам