1 / 11
Atraktiven stan
По Договор
06.08.2022 19:52

Чаир / Скопје

Број на соби:

4,5

Квадратура:

196 m²

Греење:

Друго

Спрат:

4 кат

Тип на станот:

Во Зграда

Состојба:

Нов

Опрема:

Луксузен

Лифт:

Да

Година на градба:

2010

Година на реновирање:

2021

Број на балкони:

3 Балкони

Број на бањи:

Повеќе од 2

Подрум:

Не

Број на паркинг/гаража:

1 Паркинг

Ориентација:

Југозапад

Адреса:

Krste Arsenov AA/19

Se naoga odma do stadionot Sloga (Shkupi), sproti zeleniot pazar vo Cair.
2 apartmani i drugi atraktivni prostorii, enterierot izgraden so rakovodenje na enterierist od Casa Italia. Parketot e cisto drvo, prozorite od naj visok kvalitet (3g).
Cenata po dogovor

Категорија: Недвижности / Станови

Се продава од:

Gylymsere
Потврден огласувач
70385208
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам