1 / 12
3 MESTA SO MARKICA ZA GRADBA - MAL PARIS - "Centar Mark"
По Договор
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

29.06.2022 18:13

Битола / Битола

Квадратура:

2060 m²

Тип на земјиште:

Градежно

Se prodavaat 3 mesta so markica za gradba vo Mal Paris - zaedno ili oddelno. Asfaltirano do sam pat. Vkupna povrshina 2060m2 - oddelni parceli od 652m2 626m2 782m2. Info na 070360520 - ili vo Centar Mark.
Site zaedno - za poniska cena.

***Nudime i drugi mesta za gradba na razlichni lokacii***

*********ПРОДАВАТЕ, КУПУВАТЕ, ИЛИ ИЗДАВАТЕ НЕДВИЖЕН ИМОТ?
Агенцијата "Centar Mark" соработува со широк круг на клиенти со голема побарувачка и објави на куќи, станови, објекти и дуќани на дневна база, и побарувачката значително се зголемува од ден на ден.
Работиме брзо, ефикасно и сме во постојан контакт со клиентите за било која понуда на дневна база.
Нудиме бесплатно промовирање на пријавените имоти, и користиме современи стратегии за забрзување на продажбата, како и калибрирање според барањата на купувачите и продавачите.
Работиме САМО со реални понуди, и нудиме САМО реални понуди.
Бесплатни совети,
Бесплатна проценка,
Бесплатно огласување,
Бесплатно промовирање,
Бесплатно снимање сликање
Бесплатно снимање со дрон
"Centar Mark" - ваш пријател број 1 за вашиот дом.
Нашите клиенти остануваат наши пријатели за секогаш.
070360520
Telegram
Viber
Whatsapp
Messenger
Локација:
"Centar Mark" - Agencija za nedvižnosti - Bitola
070 360 520
https://maps.app.goo.gl/FDF6vjjh5NHiXHir5

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

Centar Mark - Real Estate
Bitola
Потврден огласувач
38970360520
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам