1 / 3
ITALJET 8M CHARGER GIANELLI REVERSE
1.490 €
29.06.2022 18:15

Радовиш / Радовиш

Испраќам по карго    

НОВ ITALJET 8M CHARGER со GIANELLI REVERSE ауспух 2021.
( 2500 км возен ), 50 cc двотактен, 6.3 L резервар.
Водено ладење.
Со сите документи, осигуран, регистриран.
НОВ Без никаква грепка во најдобра состојба.

Категорија: Моторни Возила / Мопеди (под 50 cc)

Се продава од:

Teo
Потврден огласувач
071204434
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам