1 / 6
НА ПАТОТ ЗА БРУСНИК, НОВА КУЌА СО ГОЛЕМ ДВОР
101.000 €
05.08.2022 18:39

Битола / Битола

Состојба на предмет
Нов

Број на соби:

9

Квадратура:

330 m²

Број на спратови:

3 спрата

Греење:

Струја

Дворна површина:

600 m²

Тип на домот:

Една семејна куќа - Самостојна

Состојба:

Нова

Опрема:

Полу наместен

Број на балкони:

Тераса + 1 Балкон

Број на бањи:

3

Подрум:

Не

Број на паркинг/гаража:

Повеќе од 4 паркинг места

Ориентација:

Југ

Адреса:

НА ПАТОТ ЗА БРУСНИК

НОВА КУЌА, НА ПАТОТ ЗА БРУСНИК, ЗА 101.000 ЕВРА, СУТЕРЕН, ПРИЗЕМЈЕ И ПОТКРОВЈЕ (ТРИ КАТА) СЕКОЕ НИВО ПО 110 М2 + ДВОРНО МЕСТО ОД 600 М2, СО ПРИКЛУЧОК ЗА КОРИСТЕЊЕ ВОДА ОД ГРАДСКИОТ ВОДОВОД, СО СЕПТИЧКА ЈАМА, КОМПЛЕТНО НАДВОРЕШНО ЗАВРШЕНА, СО СЛОВЕНЕЧКА ДРВЕНА ДОГРАМА, ВНАТРЕШНО НЕ Е УРЕДЕНО ПОТКРОВЈЕТО. СРЕДНИОТ КАТ Е КОМПЛЕТНО ОПРЕМЕН. ОГРАДАТА НА ДВОРОТ Е ОД КАМЕН И ЖЕЛЕЗО.
ИНФОРМАЦИИ ВО АГЕНЦИЈАТА СТРЕЛЕЦ БИТОЛА, СЕКОЈ РАБОТЕН ДЕН ОД 8,30 ДО 13,30 И ПОПЛАДНЕ ОД 17 ДО 19,30, ВО САБОТА ОД 8,30 ДО 13 ИЛИ НА WWW.STRELECNEDVIZNOSTI.COM 070 339 404 076 451 799 047 232 004 047 222 940 ИЛИ НА FACEBOOK AGENCIJA ZA NEDVIZNOSTI STRELEC BITOLA

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава од:

АГЕНЦИЈА СТРЕЛЕЦ
Потврден огласувач
070339404
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам