1 / 7
Apartman vo Trpejca pokraj ezero
По Договор
29.06.2022 18:32

Охрид / Охрид

Apartmanot se naoga na samata plaza i raspolaga so kompletno opremena kujna, sopstveno wc i golema terasa so pogled kon ezero.
Povelete uzivajte vo najubavoto zajdisonce.

Категорија: Одмор, Туризам, Билети, Патувања / Апартмани

Се продава од:

Mirjana
Потврден огласувач
077845183
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам