1 / 4
KUPUVANJE I PRODAZBA NA STANOVI I KUKJI - "CENTAR MARK"
По Договор
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

11.08.2022 11:28

Битола / Битола

Број на соби:

5

Квадратура:

100 m²

Греење:

Соларна енергија

Спрат:

1 кат

Тип на станот:

Во Зграда

Состојба:

Нов

Опрема:

Луксузен

Лифт:

Да

Година на градба:

2020

Година на реновирање:

2020

Број на балкони:

Повеќе од 3 балкони

Број на бањи:

Повеќе од 2

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

Повеќе од 3 паркинг места

Ориентација:

Југ

Адреса:

Bitola

Agencijata "Centar Mark" ima golema pobaruvachka od Stanovi i Kukji.

Dokolku imate Stan ili Kukja za prodavanje, prijavete gi vo agencijata i nie ke se pogrizime za celata postapka. Javete se, ili posetete ja kancelarijata na agencijata "Centar Mark". Prijavuvanjeto i celata procedura se besplatni.

Dokolku se umorivte - tragajki po nov dom, dojdete i pogledenete gi nashite ponudi ili zachlenete se besplatno vo agencijata, ke bidite iskontaktirani na prvioto sovpagjanje so vasheto baranje.

Работиме брзо, ефикасно и сме во постојан контакт со клиентите за било која понуда на дневна база.
Нудиме бесплатно промовирање на пријавените имоти, и користиме современи стратегии за забрзување на продажбата, како и калибрирање според барањата на купувачите и продавачите.
Работиме САМО со реални понуди, и нудиме САМО реални понуди.
Бесплатни совети,
Бесплатна проценка,
Бесплатно огласување,
Бесплатно промовирање,
Бесплатно снимање сликање
Бесплатно снимање со дрон
"Centar Mark" - ваш пријател број 1 за вашиот дом.
Нашите клиенти остануваат наши пријатели за секогаш.
070 360 520
Telegram
Viber
WhatsApp
Messenger
Локација:
"Centar Mark" - Real Estate - Agencija za Nedvižnosti - Bitola
070 360 520
Lokacija
https://maps.app.goo.gl/FDF6vjjh5NHiXHir5

Google Maps
https://www.google.com/maps/place/%22Centar+Mark%22+-+Agencija+za+nedvi%C5%BEnosti+-+Bitola/@41.0277204,21.3368097,3a,75y/data=!3m8!1e2!3m6!1sAF1QipPvBDw9UpeXwK-jBwzbwZSUuz_W6mtNUSlKatLi!2e10!3e12!6shttps:%2F%2Flh5.googleusercontent.com%2Fp%2FAF1QipPvBDw9UpeXwK-jBwzbwZSUuz_W6mtNUSlKatLi%3Dw203-h152-k-no!7i12000!8i9000!4m5!3m4!1s0x135725425b73231b:0x784203694b9f6d18!8m2!3d41.0277383!4d21.3368034

Категорија: Недвижности / Станови

Се бара од:

Centar Mark - Real Estate
Bitola
Потврден огласувач
38970360520
Испрати Е-маил до огласувачот

NOV STAN 43m² 7m² ZATVOREN BALKON 12m² VIZBA TOP CENA

38000 €

SE IZDAVA KUKJA VO CENTAROT NA BITOLA

0 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам