1 / 7
Sobi na pochetokot od charshijata,cena povolna.
300 МКД
Цената е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

21.08.2022 11:01

Охрид / Охрид

Квадратура:

90 m²

Спрат:

1

Греење:

Нема

➡️ 077759263 ⬅️
‼️300‼️
Izdavam sobi vo kukja na samiot pochetok od Ohridskata charshija,sobite se izdavaat na pokratok ili podolg period.
Dnevna soba,edna trokrevetna soba,edna dvokrevetna,edna spalna soba.
Maksimalen kapacitet 7-SEDUM lica.
Cena za nokjevanje ‼️300 денари за лице‼️
UBEDLIVO NAJNISKA CENA NA OVAA LIJACIJA.
Informaci: 077759263

Категорија: Недвижности / Соби

Се продава од:

Ruzhdi
Потврден огласувач
078364122
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам