1 / 6
Zenski Jakni
1.200 МКД
05.05.2023 11:52

Карпош / Скопје

Tип на облека:

Јакни / сакоа

Големина:

XL

Боја:

Кафена

Prodavam zenska krznena jakna i zenska montka
Noseni no socuvani
Montkata e so patent i so kopcinja

Категорија: Мода и Облека и Обувки / Женска Облека

Се продава од:

Kristijan
Потврден огласувач
078507901
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам