1 / 3
Mercedes-benz Actros 2010 3241
53.000 €
17.08.2022 10:00

Македонска Каменица / Делчево

Kamionot e vo odlicna sostojba,redovno servisiran i odrzuvan.Novi cetiri gumi na prva i vtora osovina.Euro5, 355000km! Mp4 menuvac!
Za poveke info 070 351 580.

Категорија: Моторни Возила / Камиони

Се продава од:

Orce
Потврден огласувач
070351580
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам