1 / 6
Fiat Doblo 1.3 multijet
3.850 €
05.08.2022 18:37

Виница / Виница

Марка:

Fiat

Модел:

Doblo

Година:

2006

Гориво:

Дизел

Километри:

190000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Моноволумен

Боја:

Црвена

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

03.2023

Сила на моторот:

55 kw / 75 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

Kolata e dobro zacuvana, sovrsena sostojba na motor, ima klima, podigaci na stakla...
Full oprema
Tel.za kontakt 078/272-905

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Goce
Потврден огласувач
078272905
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам