1 / 12
ЕКСТРА ВОЗИЛО
1 €
29.06.2022 20:01

Гевгелија / Гевгелија

Марка:

Mercedes-Benz

Модел:

E 200

Година:

2007

Гориво:

Дизел

Километри:

350000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Седани

Боја:

Црна

Регистрација:

Странска

Регистрирана до:

02.2023

Сила на моторот:

100 kw / 136 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

Се продава мерцедес е200 ево 136кс 2007
Опрема : елеганс
Паркинг сензори
Кожен ентериер сочуван максимално
Алумински бандажи со скоро нови гуми
Електрични прозори напред/назад
ABS
ESP
12x airbag
Халогенки
Електрика на седишта
Фабричко радио
Телефон
Команди на волан

Колата е во перфектна состојба
Колата е на бугарски табли но може да се царини без никаков проблем
Контакт : 071363676
075474765

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Викторија
Потврден огласувач
075474765
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам