1 / 3
HAMACHI 125 CC KAKO NOV
1.400 €
Цената не е фиксна
29.06.2022 20:34

Струга / Струга

Марка:

Останати марки

Вид:

Крос / Ендуро

Година:

2015

Модел:

HAMACHI 125 CC 2015

Километри:

5000

Motorot e vo odlicna sostojba Ima pominato 1000 km za poveke info na Telefon.
Kiril 076 508 121

Категорија: Моторни Возила / Мотори (над 50 cc)

Се продава од:

Dimitri
Потврден огласувач
072204830
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам