1 / 5
SE IZDAVA APARTMAN/STAN VO CENTAR POZADI SKALESTA ZGRADA
1 МКД
14.08.2022 12:58

Охрид / Охрид

Број на соби:

2

Квадратура:

60 m²

Греење:

Струја

Спрат:

Приземје

Тип на станот:

Во Зграда

Состојба:

Нов

Опрема:

Наместен

Лифт:

Да

Година на градба:

2020

Број на балкони:

1 Тераса

Број на бањи:

1

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

1 Паркинг

Ориентација:

Југозапад

Адреса:

Ul. Bogomilska bb

Sloboden od 18.08.2022 Godina.
Dvosoben opremen stan, 60m2, komotna dnevna soba so Kujna, odvoena spalna soba, 2 plus 2 lica, so privatno dvorno mesto 30m2 vo ramki na stanot.
Parking bez naplata(nema zona za parkiranje) okolu zgradata.

Категорија: Недвижности / Станови

Се изнајмува од:

Дејан
Потврден огласувач
070565790
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам