1 / 10
Stan 58 m2
1 МКД
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Денес 15:28

Битола / Битола

Број на соби:

2

Квадратура:

58 m²

Греење:

Струја

Спрат:

6 кат

Тип на станот:

Во Зграда

Состојба:

Стар

Опрема:

Наместен

Лифт:

Не

Година на градба:

21

Година на реновирање:

21

Број на балкони:

1 Тераса

Број на бањи:

1

Подрум:

Не

Број на паркинг/гаража:

Нема

Ориентација:

Исток

Адреса:

Ul.Vasko Karangeleski br.7-1/18

Se prodava stan namesten,58 m2,nasproti Vero Djambo vo Bitola,mozna e i zamena za stan vo Skopje ili Ohrid so moja ili vasa doplata,telefon za kontakt 078269252

Категорија: Недвижности / Станови

Се продава / Можна е замена од:

nikola
Потврден огласувач
071359672
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам