1 / 8
Parti Tendi/Shatori
1 €
Денес 10:30

Куманово / Куманово

Нудиме парти тенди за свадби и други прослави со различни димензии 10х5, 10х4, 3х3, над 200 столици и маси со врвен кфалитет.
Ofrojme parti tenda per dasma dhe ahengje tjera me dimenzione te ndryshme 10x5, 10x4, 3x3 , mbi 200 karriga dhe tavolina me kualitet të lartë.

Категорија: Услуги, Сервисери / Се за Свадба / Агенции за организирање свадби

Се продава од:

Ledi
Потврден огласувач
70404208
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам