1 / 2
IZDAVAM KAMP VO GRADISTE
1.500 €
30.06.2022 04:40

Охрид / Охрид

Izdavam kamp do ezero vo najubaviot kamp na Ohridskoto ezero Gradiste.slobodni termini od 1 juli,ceni vo zavisnost od periodot.tel078381001,075361520

Категорија: Одмор, Туризам, Билети, Патувања / Кампинг

Се продава од:

Oglas
Потврден огласувач
075361520
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам