1 / 2
IZDAVAM KAMP VO GRADISTE
1.300 МКД
03.07.2022 14:08

Охрид / Охрид

Se izdava kamp vo Gradiste opremen so kijna i tus.sloboden do 17 juli i od 5 avgust do 30 avgust.kampot moze da primi 6 do 7 lica.cena po dogovor vo zavisnost od periodot.Promotivno od 1 do 10 juli 13000 za 10 dena.tel 078381001,075361520

Категорија: Одмор, Туризам, Билети, Патувања / Кампинг

Се продава од:

Oglas
Потврден огласувач
075361520
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам