1 / 8
Продавам стан
72.000 €
13.09.2022 19:46

Струга / Струга

Број на соби:

3

Квадратура:

73 m²

Греење:

Дрва

Спрат:

2 кат

Тип на станот:

Во Зграда

Состојба:

Стар

Опрема:

Полу наместен

Лифт:

Не

Број на балкони:

1 Тераса

Број на бањи:

1

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

1 Паркинг

Ориентација:

Југоисток

Продавам стан на одлична локација во центарот на Струга,одма до пазарот. Станот има 73 м² +7м² подрум со чист имотен лист. Во станот останува кујната без ел.апарати.

Категорија: Недвижности / Станови

Се продава од:

Kiril
Потврден огласувач
070633600
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам