1 / 12
Gitara pojacala
12.345 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

29.05.2023 19:50

Прилеп / Прилеп

Za informacii i okolu cenata...gitarite se po10000den .apojacaloto8000den .pozdrav..Tel.075 923 324
Tel.075 923 324
Tel.075 923 324 ANDREJ

Категорија: Музички инструменти и опрема / Музички инструменти / Гитари/Електрични гитари

Се продава од:

Xxx
Потврден огласувач
070259141
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам