1 / 3
Prodavam tovarna prikolka Brako
350 €
17.09.2022 09:00

Штип / Штип

Prikolkata e atestirana so dokumenti, 450 kg tovarna, za avtomobil , dobro socuvana inf na tel. 077 732 551

Категорија: Моторни Возила / Приколки

Се продава од:

Xxxx
Потврден огласувач
07800000
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам