1 / 7
Opel Astra PLIN ATEST 1.6
850 €
900 €
16.09.2022 20:07

Битола / Битола

Марка:

Opel

Модел:

Astra

Година:

1993

Гориво:

Бензин / Плин

Километри:

190000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Седани

Боја:

Црвена

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

01.2023

Сила на моторот:

55 kw / 75 ks

Kласа на емисија:

Еуро 3

Registrirana do 1.2023.Motor menjac odlicni.PROBA KAJ SAKATE

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Igor
Потврден огласувач
078257873
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам