Kuca vo s. Kravari
30.000 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

15.07.2022 22:43

Битола / Битола

Број на соби:

4,5

Квадратура:

104 m²

Број на спратови:

Високо приземје

Греење:

Струја

Дворна површина:

800 m²

Тип на домот:

Една семејна куќа - Самостојна

Состојба:

Стара

Опрема:

Празен

Година на градба:

1975

Година на реновирање:

1985

Број на балкони:

1 Тераса

Број на бањи:

1

Подрум:

Не

Број на паркинг/гаража:

Гаража + Повеќе од 4 паркинг места

Ориентација:

Југ

Адреса:

S. Kravari

Se prodava kuca vo s Kravari
104m2 stara kuca
Do nea karabina , kako pomosni prostorii od 40 M2 , P + 1
I na placot postaveni temeli za kuca od 120m2
Celiot plac e okolu 900m2
Cena 30000evra

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава од:

Zoran
Širok Sokak
Потврден огласувач
075659305
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам