1 / 7
Fiat Tipo 1.4 plin atest
50.000 МКД
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

12.08.2022 12:10

Охрид / Охрид

Марка:

Fiat

Модел:

Tipo

Година:

1995

Гориво:

Бензин / Плин

Километри:

170000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Хеџбек

Боја:

Сива

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

02.2023

Сила на моторот:

51 kw / 69 ks

Kласа на емисија:

Еуро 1

servisirano
pazi vozi

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам