1 / 3
Prodavam tocak Scott spark 10 2010
600 €
30.06.2022 12:20

Штип / Штип

Вид на велосипедот:

Механички

Пол:

Машки

Големина на тркало:

26 "

Големина на рам:

13 "

Prodavam tocak Scott spark 10 2010

Категорија: Слободно време и хоби, Животни / Велосипеди

Се продава од:

Damjan
Потврден огласувач
071814814
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам