1 / 6
Peugeot Bipper 1.4HDI
4.200 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

06.02.2023 12:06

Гевгелија / Гевгелија

Марка:

Peugeot

Модел:

Bipper

Година:

2008

Гориво:

Дизел

Километри:

190000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Останато

Боја:

Жолта

Регистрација:

Странска

Регистрирана до:

04.2023

Сила на моторот:

50 kw / 68 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

Peugeot Bipper 1.4HDI
- 2008g,
- 50kW,
- 209.000km.
- 635кг. носивост.
Возилото има клима и е во перфектна состојба.
Увезено е од Швајцарија и платени му се сите давачки до регистрација.
Цената е без вклучен ДДВ.
Имаме на залиха повеќе од 100возила.
Повеќе инфо на 072/225-477

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Ruse Komerc
Потврден огласувач
072/225-477
Испрати Е-маил до огласувачот

VW Caddy 2.0SDI

4600 €

Renault Kangoo 1.5dCi

5800 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам