1 / 5
Citroen Berlingo 1.6HDI
4.900 €
29.11.2022 08:24

Гевгелија / Гевгелија

Марка:

Citroen

Модел:

Berlingo

Година:

2011

Гориво:

Дизел

Километри:

200000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Останато

Боја:

Бела

Регистрација:

Странска

Регистрирана до:

05.2023

Сила на моторот:

66 kw / 90 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

Citroen Berlingo 1.6HDI
- 2011g.
- 66kW,
- 245.000km.
- 477кг. носивост.
Возилото има клима и е во перфектна состојба.
Увезено е од Швајцарија и платени му се сите давачки до регистрација.
Цената е без вклучен ДДВ.
Имаме на залиха повеќе од 100возила.
Повеќе инфо на 072/225-477

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Ruse Komerc
Потврден огласувач
072/225-477
Испрати Е-маил до огласувачот

VW Golf 2.0FSI 4Motion

4900 €

VW Transporter 2.5 TDI 4Motion

7200 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам