1 / 8
Mercedes C klasa 220 110kw
5.200 €
16.08.2022 14:49

Валандово

Марка:

Mercedes-Benz

Модел:

C 220

Година:

2004

Гориво:

Дизел

Километри:

250000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Седани

Боја:

Црна

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

03.2023

Сила на моторот:

110 kw / 150 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

se prodava mercedes c klasa 220cdi 110kw facelift 2004 uvezena od germanija registirana so zelen karton euro4 ima euro kuka aux klimatronik tri krak kozen volan sega montirani 4 novi gumi i servsirana ulje i filtri dva kluca servisna kniska nema nikakvi zabeleski po nea

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Dusko
Потврден огласувач
078697756
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам