1 / 11
SEAT LEON 1.6 TDI 81 KW 2014 Godina
11.000 €
Денес 13:00

Штип / Штип

Марка:

Seat

Модел:

Leon

Година:

2014

Гориво:

Дизел

Километри:

150000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Хеџбек

Боја:

Сина

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

01.2021

Сила на моторот:

81 kw / 110 ks

Kласа на емисија:

Еуро 6

Cena : 11.000€
SEAT LEON 1.6 TDI 81 KW 2014 Godina
MARKA: SEAT
MODEL: LEON 1.6 TDI
PROIZVEDENO: 2014 GODINA
ZAFATNINA: 1.598 SM3
POMINATO: 157.000 KM
SILA NA MOTOR: 81 KW - 110 HP
МENUVAC: RACEN
GORIVO: DIZEL
⬇️
KLIMATRONIK - PARK PILOT
START STOP - AUTO HOLD
PARKING SENZORI - GREACI NA SEDISTA
TEMPOMAT - AMBIENT LIGHTING
KOMANDI NA VOLAN – NAVIGACIJA
PLATENI SITE DAVACKI DO REGISTRACIJA ✅
UVEZENO OD HOLANDIJA 🇳🇱
MOZNOST ZA LIZING PREKU BANKA 💰
NAJGOLEM IZBOR VO MAKEDONIJA ❗️
300+ VOZILA NA LAGER ❗️
📲 IGOR 070 722 077

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам