1 / 8
Stan vo Centar do Ohridaka Banka za 5 lica na prv spratt!!!
500 МКД
10.08.2022 13:07

Охрид / Охрид

Број на соби:

1

Квадратура:

47 m²

Греење:

Струја

Спрат:

1 кат

Тип на станот:

Во Зграда

Состојба:

Реновиран

Опрема:

Наместен

Лифт:

Не

Број на балкони:

2 Балкони

Број на бањи:

1

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

Нема

Ориентација:

Југоисток

Адреса:

Bogomilska Б2

Stanot e sloboden od 16ti avgust!!!Iznajmuvam dvosoben stan zad Ohridska banka vo strog centar na 5min od kejot na ezeroto !!! Stanot e na prv sprat!!!Okolu zgradata i okolnite ulicki parking ne se naplakja!!!

Категорија: Недвижности / Станови

Се продава од:

Pero
Потврден огласувач
078269457
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам