1 / 2
Bosch mashina za kafe
1.200 МКД
04.11.2022 21:54

Кисела Вода / Скопје

Prodavam skoro nova, mnogu malku koristena Bosch mashina za kafe.
Raboti na tableti od brendot Tassimo (ne e kompatibilna so Nespresso tableti ili drugi)
Cena: 1200 den.
Kontakt tel: 071287440

Категорија: Дом и Градина / Апарати за домаќинство / Апарати за кафе

Се продава од:

SSS
Потврден огласувач
070 000000
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам