1 / 11
Се продава голема торба за пренесување точак
5.000 МКД
30.06.2022 15:42

Карпош / Скопје

Испраќам по карго    

Моделот е Vaude Evans Padded Bike Bag

Димензиите и преградите се слични на овој модел:
1. https://www.amazon.ae/Vaude-Big-Bike-Bag-Pro/dp/B001YHZAYY
2. https://www.exxpozed.eu/vaude-big-bike-bag-pro

Оваа торба се користи за транспорт на точак во авион или друго големо превозно средство.

Категорија: Слободно време и хоби, Животни / Делови за Велосипеди и додатоци / Останато

Се продава од:

Дарко Арсовски
Потврден огласувач
070367113
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам