1 / 4
Se prodava kukja vo selo Saracino, Tetovo
150.000 €
30.06.2022 16:00

Тетово / Тетово

Број на соби:

10

Квадратура:

240 m²

Број на спратови:

3 спрата

Греење:

Струја

Дворна површина:

880 m²

Тип на домот:

Една семејна куќа - Самостојна

Состојба:

Стара

Опрема:

Полу наместен

Број на балкони:

4 Балкони

Број на бањи:

2

Подрум:

Не

Број на паркинг/гаража:

Гаража + Повеќе од 4 паркинг места

Ориентација:

Северозапад

Адреса:

Selo Saracino

◈Agencija ELINOR◈ vrshi prodazhba na kukja vo selo Saracino, Tetovo.
_______________
▪️ Katnost: P+1+Pk
▪️ Plac:1000m2
▪️ Dvorno mesto: 880m2
▪️ Vkupno stanben prostor: 240m2
_______________
Cena:
➧150.000€

Agencija ELINOR e sekogash dostapna za profesionalna i kvalitetna usluga.🏠

📞 +38970381888
📧 info@elinor.mk

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава од: Претпријатие

ELINOR - Agencija za nedviznosti
ul:Marshal Tito 124/1
Потврден огласувач
076421142 - 070381888
Испрати Е-маил до огласувачот

Se prodava kukja so dva lokala vo naselba Saat Maalo Tetovo

220000 €

Nova kukja plus pomala kukja na Potok

97000 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам