ПОМОШНИК БРАВАР / BRAVAR
20.000 МКД
10.08.2022 10:50

Аеродром / Скопје

Категорија:

Машинство

Пол :

Машко

Образование:

Не е важно

Возачка дозвола:

Не е важно

Познавање на јазици:

Не е важно

Компјутерски вештини :

Не е важно

Се бара помошник бравар со и без работно искуство
Локација: населба Аеродром
Работно време од понеделник до петок од 08:00 до 16:00
Плата по договор
Информации од понеделник до петок од 08:00 до 16:00 на 071 / 321 - 456

Категорија: Вработување / Нудам работа

Се продава од: Претпријатие

29 НОЕМВРИ
Потврден огласувач
071/321-456
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам