1 / 10
Mercedes E200
36.000 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

20.11.2022 21:46

Велес / Велес

Марка:

Mercedes-Benz

Модел:

E 200

Година:

2018

Гориво:

Дизел

Километри:

150000

Менувач:

Автоматски

Каросерија:

Седани

Боја:

Сива

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

08.2023

Сила на моторот:

110 kw / 150 ks

Kласа на емисија:

Еуро 6

Mercedes-Benz W213 E200 CDI 110kw(150ks) 2018 godina Euro 6 Avtomatik 9G Full led Bi-Xenon Digital cocpit Camera Navigacija Ambient light Park Pilot Park Aisstent cruise control Keyless Alu.Felni FACELIFT novi gumi
Registriran do 07 2023god

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

dime
Потврден огласувач
071213059
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам