1 / 4
Opel vektra b 2.0 dti NA DELOVI
500 €
18.09.2022 19:07

Кичево

Марка:

Opel

Модел:

Vectra

Година:

1998

Гориво:

Дизел

Километри:

30000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Седани

Боја:

Сина

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

06.2023

Сила на моторот:

66 kw / 90 ks

Kласа на емисија:

Еуро 3

Se sto vi treba za opel vektra

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава / Можна е замена од:

Dragan
Потврден огласувач
078457480
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам