1 / 4
Renault Clio
2.100 €
03.07.2022 20:42

Неготино / Неготино

Марка:

Renault

Модел:

Clio

Година:

2006

Гориво:

Бензин

Километри:

120000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Maли градски

Боја:

Сина

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

06.2022

Сила на моторот:

70 kw / 95 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

Се продава автомобил Renault Clio 2006 година, исправен.

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Зоре
Потврден огласувач
075331148
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам