1 / 4
GOLF 5, 1.9 tdi, 2008 g.
3.500 €
26.07.2022 12:11

Кавадарци / Кавадарци

Марка:

VW Volkswagen

Модел:

Golf

Година:

2008

Гориво:

Дизел

Километри:

200000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Каравани

Боја:

Сива

Регистрација:

Странска

Регистрирана до:

11.2023

Сила на моторот:

77 kw / 105 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

GOLF 5, 1.9 tdi, 2008 g.
kolata e super.
so germanski brojki.
registracija vo Germ. ima do noemvri-2023
jas ja imam od 2017 g.
sega e vo germanija...moze vednas da se donese...

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

m
Потврден огласувач
075-540-610
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам