1 / 1
ИМПЕРИЈА – Станови во центар
1.300 €
23.11.2022 22:32

Охрид / Охрид

Број на соби:

3

Квадратура:

59 m²

Греење:

Друго

Спрат:

3 кат

Тип на станот:

Во Зграда

Состојба:

Нов

Опрема:

Празен

Лифт:

Да

Број на балкони:

1 Балкон

Број на бањи:

1

Подрум:

Не

Број на паркинг/гаража:

1 Паркинг

Ориентација:

Југ

Адреса:

ohrid

Шифра Ц 59/24
Се продаваат нови станови со површина 59м² ,со распоред –дневна со трпезарија и кујна,две спални соби,купатило,ходник,тераса
Кат – 2 и 3
Станот се наоѓа во строг центар (во близина на пазарот).
Агенцијата во понуда ги има скоро сите недвижности што се на продажба во Охрид.
Цените на недвижностите секогаш ги презентираме автентично дадени од сопственикот.

Категорија: Недвижности / Станови

Се продава од:

ИМПЕРИЈА
Булевар Туристичка 36А
Потврден огласувач
078 22 82 33
Испрати Е-маил до огласувачот

ИМПЕРИЈА – Апартман до кеј на езеро

3000 €

ИМПЕРИЈА – Стан 56м²

46900 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам